Krosno Glass S.A. Szklanki do wina 500 ml / 2 szt. - DUET (C504) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Szklanki do wina 500 ml / 2 szt. - DUET (C504)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 03.01.2022

Cena netto: 22,24 zł

Cena katalogowa brutto: 30,39 zł

Oszczędzasz: 3,03 zł

27,36 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Duet
Nr artykułu: 68-C504-0500
Kolor szkła: bezbarwny
Opakowanie tekturowe

Szklanki do wina:
- pojemność - 500 ml, wysokość - 121 mm, średnica - 96 mm, ilość – 2 szt.

Szklanki do wina DUET, czyli tzw. Stemless ("bez nóżki") to uosobienie idei, że wino może towarzyszyć nam na co dzień. Jego degustacja to nie tylko nastrojowe chwile, które najlepiej dopełnia kieliszek na nóżce i czarka prowadząca aromat stężając go u wąskiego wylotu. Rodzinny obiad, szybki lunch czy prosta kolacja są także okazją do skosztowania odrobiny ulubionego trunku. Tym momentom znakomicie sprzyjają szklanki do wina, które zachowując charakterystyczny kształt czarki nie wpływa znacząco na odbiór wina, jego koloru i aromatu, natomiast są dużo łatwiejsze w codziennym użytku. Ich prostota, cienkie ścianki i stabilność decyduje o niezwykłej praktyczności i ergonomii. Szklanka do wina DUET nawiązuje wprost do kieliszków degustacyjnych tej rodziny produktów, niezmiennie gwarantując znakomitą percepcję wina. Uniwersalna pojemność 500 ml będzie idealna zarówno do win białych, jak i czerwonych.
 

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • EAN:
  5900345866086
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Przeznaczenie:
  do wina
 • Kolekcja:
  Duet

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII