Krosno Glass S.A. Wazon 22 cm / zielony - Latitude (C532) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Wazon 22 cm / zielony - Latitude (C532)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 04.06.2021

Cena netto: 105,68 zł

Cena katalogowa brutto: 169,00 zł

Oszczędzasz: 39,01 zł

-15%
152,10 zł 129,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Latitude
Nr katalogowy: 23-C532-0220
Kolor szkła: zielony
Opakowanie tekturowe

Wazon:
 ​- wysokość - 220 mm, średnica - 280 mm, ilość - 1 szt.

Zielony wazon Latitude o wysokości 22 cm to nasza interpretacja mody na zieleń we wnętrzach. Delikatny zielony odcień szkła podkreśla piękno kwiatów i doskonale współgra zarówno z bukietami świeżych roślin, jak i kompozycjami z suszonych. Oryginalny kształt wazonu jest nie tylko piękny, ale tak bardzo praktyczny - stabilny i wytrzymały. Otwór u góry o średnicy 10 cm utrzyma w ryzach nawet okazały bukiet. Doskonale będzie wyglądał sam, jak i towarzystwie innych wazonów z tej kolekcji Latitude.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  kolorowe
 • Kolekcja:
  Latitude

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII