Krosno Glass S.A. Handmade / Komplet kieliszków do likieru 30 ml (2590) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Handmade / Komplet kieliszków do likieru 30 ml (2590)

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Kieliszki

Wydłużony okres oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 04.06.2020

Cena netto: 31,61 zł

Cena katalogowa brutto: 47,99 zł

Oszczędzasz: 9,11 zł

-10%
43,20 zł 38,88 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

INDEX: 07-2590-0030 Sposób wykonania: szkło ręcznie formowane   · Kieliszki do likieru zdobione dwoma złotymi paskami: pojemność 30 ml, wysokość 13 cm – 6 szt.   * Oferta ważna do wyczerpania zapasów!

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
  • Producent:
    Krosno Glass S.A.
  • Zalecenia:
    do zmywarki

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII