DeBuyer Patelnia 28 cm - CHOC Extreme (D-8310-28) - zdjęcie główne

DeBuyer

Patelnia 28 cm - CHOC Extreme (D-8310-28)

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Patelnie

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 16.04.2021
dostawa gratis!

Cena netto: 323,39 zł

Cena katalogowa brutto: 441,96 zł

Oszczędzasz: 44,19 zł

397,77 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Materiał: aluminium pokryte wysokiej jakości powłoką PTFE
Nr katalogowy: D-8310-28
Nadaje się do płyt indukcyjnych.
Nadaje się do zmywarki.

Patelnia CHOC Extreme:  
- średnica – 28 cm, wysokość – 4,5 cm, grubość stali – 3 mm  

Patelnia wykonana jest z litego aluminium pokrytym wysokiej jakości powłoką PTFE, która sprawia, że żadna potrawa nie przywrze nam do patelni. Patelnia wyposażona jest solidny nitowany uchwyt ze stali nierdzewnej który się nie nagrzewa. Patelnia posiada wysoką odporność na uderzenia, odkształcenia i nagłe zmiany temperatur.

O marce:

Jedną z szeroko rozpowszechnionych firm specjalizujących się w wytwórstwie solidnej jakości akcesoriów kuchennych jest renomowany producent De Buyer. Firma ciesząca się wieloletnią tradycją prężnego istnienia na rynku jest wiodącym francuskim przedsiębiorstwem proponującym wysokiej jakości kolekcje wyrobów idealnych zarówno do codziennego, typowo domowego użytku, jak także i nowoczesnych dodatków i przyborów oraz naczyń idealnie sprawdzających się w funkcjonowaniu profesjonalnych lokali gastronomicznych. Firma powstała w 1830 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa, oferując konsumentom niezawodne produkty najwyższych standardów.
  • Producent:
    DeBuyer
  • Zalecenia:
    do zmywarki
  • Model DeBuyer:
    Choc Extreme

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII