DeBuyer Patelnia do naleśników 26 cm (D-8185-26) - zdjęcie główne

DeBuyer

Patelnia do naleśników 26 cm (D-8185-26)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 11.08.2021

Cena netto: 85,95 zł

Cena katalogowa brutto: 117,47 zł

Oszczędzasz: 11,75 zł

105,72 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Materiał: aluminium z powłoką PTFE
Nr katalogowy: D-8185-26
Nie nadaje się do płyt indukcyjnych.
Nadaje się do zmywarki.

Patelnia do naleśników:  
- średnica – 26 cm, wysokość – 1,5 cm, grubość stali – 3,3 mm  

Patelnia do naleśników wykonana jest z aluminium z powłoką PTFE, zabezpieczającą przed przywieraniem potraw. Niskie ścianki i gładkość patelni, ułatwiają odwrócić naleśnik na drugą stronę i zsunąć go na talerz. Idealny dla wszystkich amatorów naleśników.

O marce:

Jedną z szeroko rozpowszechnionych firm specjalizujących się w wytwórstwie solidnej jakości akcesoriów kuchennych jest renomowany producent De Buyer. Firma ciesząca się wieloletnią tradycją prężnego istnienia na rynku jest wiodącym francuskim przedsiębiorstwem proponującym wysokiej jakości kolekcje wyrobów idealnych zarówno do codziennego, typowo domowego użytku, jak także i nowoczesnych dodatków i przyborów oraz naczyń idealnie sprawdzających się w funkcjonowaniu profesjonalnych lokali gastronomicznych. Firma powstała w 1830 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa, oferując konsumentom niezawodne produkty najwyższych standardów.
  • Producent:
    DeBuyer
  • Zalecenia:
    do zmywarki
  • Model DeBuyer:
    Choc

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII