DeBuyer Rózga stalowa 35 cm - zdjęcie główne

DeBuyer

Rózga stalowa 35 cm

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Akcesoria kuchenne

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 16.04.2021

Cena netto: 71,10 zł

Cena katalogowa brutto: 97,17 zł

Oszczędzasz: 9,72 zł

87,45 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: De Buyer
Materiał: stal nierdzewna 18/10, silikon
Długość: 35 cm
Grubość: 1,8 mm
Średnica uchwytu: 27 mm
Kolor: czarny, szary
Nr artykułu: D-2610-35

Niezbędna w każdej kuchni do mieszania i ubijania rózga kuchenna wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i silikonu. Silikonowy, wygodny uchwyt posiada otwór, za pomocą którego możemy powiesić rózgę w wygodnym dla nas miejscu. Polecana do kuchni domowych i profesjonalnych.

O marce:

Jedną z szeroko rozpowszechnionych firm specjalizujących się w wytwórstwie solidnej jakości akcesoriów kuchennych jest renomowany producent De Buyer. Firma ciesząca się wieloletnią tradycją prężnego istnienia na rynku jest wiodącym francuskim przedsiębiorstwem proponującym wysokiej jakości kolekcje wyrobów idealnych zarówno do codziennego, typowo domowego użytku, jak także i nowoczesnych dodatków i przyborów oraz naczyń idealnie sprawdzających się w funkcjonowaniu profesjonalnych lokali gastronomicznych. Firma powstała w 1830 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa, oferując konsumentom niezawodne produkty najwyższych standardów.
  • Producent:
    DeBuyer
  • Zalecenia:
    do zmywarki