Łyżka kuchenna z otworami 30 cm - NATUR - zdjęcie główne

Łyżka kuchenna z otworami 30 cm - NATUR

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 27.07.2020

Cena netto: 13,42 zł

Cena katalogowa brutto: 22,00 zł

Oszczędzasz: 5,49 zł

16,51 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: Gerlach
Linia: Natur
Materiał: silikon, drewno bukowe
Nie zaleca się mycia w zmywarce  

Łyżka kuchenna z otworami:
- długość – 30 cm, ilość – 1 szt.   

Łyżka kuchenna z otworami wykonana jest z wysokiej jakości silikonu i drewna bukowego. Idealna do wyjmowana kluseczek czy pierogów z gorącej wody, jak również do makaronu. Dodatkowo jest bezpieczna dla garnków i patelni z delikatną powłoką. Posiada miękką silikonową rączkę, w której umieszczony został otwór, dzięki któremu łyżkę można zawiesić w wygodnym dla nas miejscu. Łyżkę należy myć ręcznie w delikatnych środkach czyszczących. Aby drewno pozostało na długo w dobrej kondycji, należy je od czasu do czasu przetrzeć olejem jadalnym. Poza tym nie zaleca się moczenia w wodzie lub pozostawiania w okolicy gorących miejsc.

Wyroby z linii NATUR, w tym łyżka kuchenna z otworami, inspirowane są naturą. Jest to nowość w ofercie Gerlacha, w skład serii wchodzą: drewniana łyżka, pędzel kuchenny, łyżka z otworami, łopatka oraz szpatułka.

  • EAN:
    5901035488458
  • Producent:
    Gerlach
  • Zalecenia:
    tylko mycie ręczne

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII