Gerlach Patelnia 24 cm - GRANITEX (340M) - zdjęcie główne

Gerlach

Patelnia 24 cm - GRANITEX (340M)

Produkt dostępny tyko w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Patelnia GRANITEX:
- średnica - 24 cm, wysokość - 5 cm, ilość - 1 szt. 

Patelnia z powłoką granitową Granitex – najbardziej wytrzymała powłoka w ofercie Gerlach
Patelnie pokryte powłokami ceramicznymi z efektem kamienia to obecnie najmodniejszy trend w codziennym przygotowywaniu posiłków. Design tego typu naczyń nawiązuje do tradycji, jednocześnie wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz minimalistycznych. Patelnia Granitex oryginalnie zaprezentuje się na marmurowym lub drewnianym blacie w kuchni wykończonej ścianami z betonu, z elementami szkła, czerni i bieli. Naczynia Granitex to nie tylko niepowtarzalny wygląd produktu, ale również wysoka jakość. Pośród innych naczyń, wyróżniają się one specjalną powłoką z właściwościami nieprzywierającymi, dzięki czemu smażenie jest praktycznie takie samo jak na rozgrzanym kamieniu.

Szczegółowy opis:
Patelnia aluminiowa Granitex posiada jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, powłokę ILAG Granitec  - najbardziej wytrzymałą ze wszystkich powłok w ofercie marki Gerlach. Posiada ona cztery warstwy: warstwę aluminium, dwie warstwy wzmocnione wysokiej jakości ceramiką oraz warstwę z efektem kamienia. Dzięki temu powłoka jest wyjątkowo odporna na ścieranie, wysokie temperatury oraz korozję. Jest niezwykle twarda, zapobiega przywieraniu potraw do dna patelni oraz wykonana została ze sprawdzonych materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Grube, sześciowarstwowe dno patelni Granitex doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest jeszcze efektywniej. Dodatkowo, patelnia została wyposażona w specjalny dysk w technologii Full Induction, który umożliwia korzystanie z naczynia na kuchenkach indukcyjnych w jeszcze bardziej wydajny sposób, niż dotychczas.
- Naczynie charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Dźwiganie patelni wypełnionej pysznym spaghetti nie sprawi większej trudności.
- Ponadto, Granitex posiada antypoślizgową, nienagrzewającą się rączkę typu Soft Touch, która uprzyjemni codzienne gotowanie.
- Naczynie dostosowane jest do korzystania ze wszystkich rodzajów kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej i oczywiście indukcyjnej.

  • EAN:
    5901035500808
  • Producent:
    Gerlach
  • Model Gerlach:
    Granitex