Gerlach Patelnia naleśnikowa 26 cm - HARMONY Classic - zdjęcie główne

Gerlach

Patelnia naleśnikowa 26 cm - HARMONY Classic

Produkt dostępny tyko w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Patelnia naleśnikowa:
- średnica - 26 cm, ilość - 1 szt. 

Zacznij poranek od pysznych słodkości – naleśników, racuchów lub małych placuszków. Odpowiednio przygotowane i usmażone na patelni naleśnikowej Harmony Classic będą wyśmienicie puszyste i obłędnie smaczne. 

Szczegółowy opis:
Dwuwarstwowa powłoka nieprzywierającą ILAG ® Non-Stick Ceramic wzmocniona domieszką ceramiczną jest wyjątkowo odporna na ścieranie, zarysowania, odkształcenia oraz bardzo wysokie temperatury. Podczas gotowania i smażenia potrawy nie przywierają do dna patelni, dzięki czemu praca w kuchni staje się przyjemna i bezstresowa. Powłoka ceramiczna nie zawiera szkodliwych substancji, zapewniając bezpieczeństwo dla zdrowia podczas użytkowania. Patelnia pozwala na zdrowe gotowanie w niższych temperaturach z minimalną ilością tłuszczu, nawet bardzo cienkich naleśników. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Grube dno z wbudowanym dyskiem gwarantuje doskonałe i równomierne przewodzenie ciepła, co sprawia, że praca w kuchni staje się prosta i bardziej energooszczędna. Dodatkowo, umożliwia ono korzystanie z patelni na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej i indukcyjnej.
Antypoślizgowy i ergonomiczny uchwyt Soft Touch nie nagrzewa się i pozwala na wygodne użytkowanie patelni każdego dnia.
Niskie brzegi ułatwiają wylewanie ciasta na patelnię, podważanie oraz obracanie naleśnika.

 • EAN:
  5901035500631
 • Producent:
  Gerlach
 • Zalecenia:
  do kuchni gazowych, elektrycznych, ceramicznych, do płyt indukcyjnych
 • Model Gerlach:
  Harmony Classic

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII