Strona główna
/
Dodatki
/
Pokrywki
/
GreenPan
/
Pokrywka szklana z bakelitową rączką 26 cm
GreenPan Pokrywka szklana z bakelitową rączką 26 cm - zdjęcie główne

GreenPan

Pokrywka szklana z bakelitową rączką 26 cm

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 28.06.2024

Cena netto: 40,25 zł

Cena katalogowa brutto: 55,01 zł

Oszczędzasz: 5,50 zł

49,51 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: GreenPan    
Opis: Szklana pokrywka z czarną, bakelitową rączką o średnicy 26 cm, idealnie pasuje do patelni z serii Kyoto i Nairobi o odpowiedniej średnicy.  

Dobrze dopasowane pokrywki nie tylko pozwalają uniknąć rozprysku oleju lub tłuszczu, ale zatrzymują ciepło oraz płyn w garnku lub na patelni. Pozwala to zachować aromat oraz oszczędzić energię. Szklane pokrywki sprawdzają się doskonale. Pozwalają śledzić proces gotowania bez konieczności zdejmowania pokrywki. Bakelitowe gałki nie nagrzewają się i wytrzymują temperaturę nawet do 1800C. Szklane pokrywki wytrzymują temperaturę nawet do 2200C.    

O marce:

Międzynarodowy wytwórca wysokiej jakości akcesoriów kuchennych GreenPan to renomowana firma proponująca solidne zestawy sprzętu gastronomicznego. Niezawodność oferowanych wyrobów, uwzględnienie w ich wytwórstwie innowacyjnych rozwiązań technologicznych a także precyzja i estetyka designu sprawiły, że GreenPan stanowi lidera w swej dziedzinie, systematycznie wypuszczając nowoczesne produkty najlepszych standardów. Wszelkie proponowane wyroby GreenPan są wolne od PTFE oraz PFOA. Do ich wytwórstwa stosowane są pionierskie metody takie jak chociażby bezpieczna powłoka Thermolon TM. W ofercie m.in. trwałe, praktyczne oraz funkcjonalne patelnie oraz pokrywki. GreenPan prężnie działa w ponad 80 krajach, posiadając jednocześnie kilka placówek biurowych rozsianych po całym świecie.
  • Producent:
    GreenPan
  • Zalecenia:
    do zmywarki