Peugeot Młynek do gałki muszkatołowej - AMBIONE Biały (11 cm) - zdjęcie główne

Peugeot

Młynek do gałki muszkatołowej - AMBIONE Biały (11 cm)

Dostępny
Gwarancja: Dożywotnia
Aktualizowany: 04.06.2020
dostawa gratis!

Cena netto: 138,29 zł

Cena katalogowa brutto: 189,00 zł

Oszczędzasz: 18,90 zł

170,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Model: AMBIONE (młynek do gałki muszkatołowej)
Wysokość: 11 cm
Nr katalogowy: PG-27582
Materiał: akryl, drewno, stal nierdzewna
Kolor: Biały
GWARANCJA: wieczysta na mechanizm mielący  

Młynek AMBIONE jest wyposażony w podwójne ostrze (typu tarka) wykonane ze stali nierdzewnej. Konstrukcja mechanizmu umożliwia dokładne osadzenie gałki muszkatołowej, a przez to precyzyjne jej starcie.
Młynek jest prosty w obsłudze i nie wymaga użycia siły, jak w przypadku tradycyjnej tarki. W wykonanej z akrylu komorze może zmieścić się 30g gałek.  

PEUGEOT to marka znana od wielu dziesięcioleci nie tylko fanom motoryzacji, ale także smakoszom i szefom kuchni na całym świecie, oferując profesjonalne młynki do zastosowania w kuchni.
Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością - dlatego właśnie firma Peugeot udziela na niego pełnej dożywotniej gwarancji.
Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej potrawy.  

Oferta ważna do wyczerpania zapasów

 • EAN:
  4006950027582
 • Producent:
  Peugeot
 • Model:
  ambione
 • Przeznaczenie:
  do przypraw

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII