Strona główna
/
Dodatki
/
Akcesoria kuchenne
/
Westmark
/
Kamień szlifierski do ostrzenia noży (1015)
Westmark Kamień szlifierski do ostrzenia noży (1015) - zdjęcie główne

Westmark

Kamień szlifierski do ostrzenia noży (1015)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 28.06.2024
dostawa gratis!

Cena netto: 186,98 zł

Cena katalogowa brutto: 229,99 zł

229,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: WESTMARK
Numer katalogowy: 1015 2260
Materiał: Silikon - podkładka, korund (tlenek glinu, bardzo twardy minerał)  
Wymiary: 180 x 60 x 27 mm  
Ziarnistość: kolor czerwony 400, kolor niebieski 1000

Kombinacja dwóch kamieni szlifierskich, wykonanych z bardzo twardego minerału. Kolor czerwony służy do szlifowania zgrubnego, natomiast niebieski do szlifowania precyzyjnego. Do kamienia dołączona jest antypoślizgowa gumowa podkładka, ułatwiająca szlifowanie.  
Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094101564
  • Producent:
    Westmark

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII