Westmark Sito do robienia szpecli (6111 2240) - zdjęcie główne

Westmark

Sito do robienia szpecli (6111 2240)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 14.04.2021

Cena netto: 47,15 zł

Cena katalogowa brutto: 57,99 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

57,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Numer katalogowy: 1165 2260
Materiał: stal nierdzewna, plastikowy skrobak
Nadaje się do zmywarki.

Sito do robienia szpecli:
- wymiary: 325 x 27 x 20 mm  

Szpecle to nic innego jak niewielkie kluseczki przygotowywane z mąki i jajek, przecierane i gotowane w gorącej wodzie. Ta mączna potrawa pochodzi z południowych Niemiec i tam cieszy się największą popularnością. W naszej kuchni również znajdziemy podobne dania, choćby nasze polskie zacierki.
Prezentowane przez firmę Westmark sitko w łatwy i szybki sposób pomaga nam przygotować takie właśnie kluseczki. Nadaje się do wszystkich garnków o średnicy od 24 do 28 cm. Do sita dołączony jest plastikowy skrobak, który przeciera ciasto przez sito.

Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094611148
  • Producent:
    Westmark
  • Zalecenia:
    do zmywarki

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII