Bohemia Bomboniera kryształowa - QUADRO (CZ653413) - zdjęcie główne

Bohemia

Bomboniera kryształowa - QUADRO (CZ653413)

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Bomboniery

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 31.08.2022

Cena netto: 70,97 zł

Cena katalogowa brutto: 96,99 zł

Oszczędzasz: 9,70 zł

87,29 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Linia: QUADRO
Index: CZ653413
Opakowanie: tekturowe pudełko                                  

Bomboniera kryształowa:
- wysokość z pokrywką - 16,5 cm, wysokość bez pokrywki - 9,5 cm, wysokość pokrywki - 7 cm, ilość - 1 szt.

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    quadro