Bohemia Dzbanek kryształowy 1,1 l - QUADRO (410880604) - zdjęcie główne

Bohemia

Dzbanek kryształowy 1,1 l - QUADRO (410880604)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 08.01.2022

Cena netto: 68,77 zł

Cena katalogowa brutto: 93,98 zł

Oszczędzasz: 9,39 zł

84,59 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Linia: QUADRO
Indeks: 410880604
Opakowanie: tekturowe pudełko

Dzbanek kryształowy:
- pojemność - 1,10 l, wysokość - 22,7 cm, ilość - 1 szt.

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
 • Producent:
  Bohemia
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Kolekcja:
  quadro
 • Przeznaczenie:
  do soku, do wody