Bohemia Komplet kryształowy do whisky - AREZZO (CZ880635) - zdjęcie główne

Bohemia

Komplet kryształowy do whisky - AREZZO (CZ880635)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 27.04.2021
dostawa gratis!

Cena netto: 248,77 zł

Cena katalogowa brutto: 339,98 zł

Oszczędzasz: 33,99 zł

305,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

PRODUCENT: BOHEMIA Linia: AREZZO INDEKS: CZ880635
Opakowanie: tekturowe pudełko

WISKY SET /karafka+szklanki/  
Karafka kryształowa:
- pojemność – 0,70 l, wysokość z korkiem – 29 cm, wysokość bez korka – 25,5 cm, ilość – 1 szt.
Szklanki kryształowe:
- pojemność – 320 ml, wysokość –  9 cm, średnica góry szklanki –  8,5 cm, ilość – 6 szt.                                  

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
 • EAN:
  8593410880635
 • Producent:
  Bohemia
 • Kolekcja:
  arezzo
 • Przeznaczenie:
  do whisky

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII