Bohemia Komplet kryształowy do whisky - DIAMOND (410924674) - zdjęcie główne

Bohemia

Komplet kryształowy do whisky - DIAMOND (410924674)

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Komplety szkła kryształowego

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 21.06.2021
dostawa gratis!

Cena netto: 199,75 zł

Cena katalogowa brutto: 272,99 zł

Oszczędzasz: 27,30 zł

245,69 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: BOHEMIA
Linia: Diamond
Nr produktu: 410924674
Opakowanie: tekturowe pudełko

WISKY SET /karafka+szklanki/  

Karafka kryształowa:
- pojemność – 0,70 l, wysokość – 27,3 cm, ilość – 1 szt.
Szklanki kryształowe:
- pojemność – 420 ml, wysokość – 10 cm, średnica – 8,1 cm, ilość – 6 szt.                                  

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
 • EAN:
  8593410924674
 • Producent:
  Bohemia
 • Kolekcja:
  diamond
 • Przeznaczenie:
  do whisky

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII