Bohemia Komplet kryształowy do whisky - ORBIT (CZ818614) - zdjęcie główne

Bohemia

Komplet kryształowy do whisky - ORBIT (CZ818614)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 21.07.2021

Cena netto: 160,97 zł

Cena katalogowa brutto: 219,99 zł

Oszczędzasz: 22,00 zł

197,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: BOHEMIA
Linia: ORBIT
Index: CZ818614
Opakowanie: tekturowe pudełko

Zestaw kryształowy WHISKY SET /karafka+szklanki/  
- KAarafka kryształowa: pojemność – 0,80 l, wysokość z korkiem – 23,5 cm, wysokość bez korka – 17 cm,  ilość – 1 szt.  
- Szklanki kryształowe: pojemność – 280 ml, wysokość – 8,5 cm, średnica góry szklanki – 8 cm, ilość – 6 szt.   

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
 • EAN:
  8593410882516
 • Producent:
  Bohemia
 • Kolekcja:
  orbit
 • Przeznaczenie:
  do whisky

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII