Bohemia Salaterka kryształowa 30,5 cm - LABIRYNTH (706409) - zdjęcie główne

Bohemia

Salaterka kryształowa 30,5 cm - LABIRYNTH (706409)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 05.05.2023

Cena netto: 126,58 zł

Cena katalogowa brutto: 172,99 zł

Oszczędzasz: 17,30 zł

155,69 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: BOHEMIA
Linia: LABIRYNTH
Index: 706409  

Salaterka kryształowa:
– wymiary: 30,5 x 22 cm, wysokość – 10 cm, ilość - 1 szt.

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu kryształu dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • EAN:
    8593410839404
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    labirynth

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII