Lubiana Salaterka 15 cm - K80E MARRAKESZ (czarny) - zdjęcie główne

Lubiana

Salaterka 15 cm - K80E MARRAKESZ (czarny)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 23.09.2021

Cena netto: 14,11 zł

Cena katalogowa brutto: 19,29 zł

Oszczędzasz: 1,93 zł

17,36 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Fason: Marrakesz
Zdobienie: K80E
Kolor: czarny
Nr katalogowy: LU4285K80E
Zmywarka: tak
Mikrofala: tak

Salaterka:
- średnica – 15 cm, wysokość - 6 cm, ilość - 1 szt.

NOWOŚĆ! Marrakesz to wzór kojarzący się z harmonią, precyzją i elegancją. Wszystkie te cechy znajdziemy w nowej linii Lubiana Premium – Marrakesz, która powstała z myślą o sektorze HoReCa. Stworzona dla profesjonalistów z dbałością o każdy detal. Dzięki niej szefowie kuchni mogą zabrać nas w niezwykłą podróż śladami orientu prezentując swoje potrawy jak prawdziwe dzieła sztuki.

O marce:

Popularny producent porcelany LUBIANA zaistniał na rynku jako jednozakładowe przedsiębiorstwo we wrześniu 1969 roku. Od tego momentu firma kontynuowała swą działalność, systematycznie rozszerzając wachlarz proponowanych klientom wyrobów. Kilka lat po ugruntowaniu swej pozycji stała się częścią kombinatu przemysłowego Zjednoczone Zakłady Ceramiki Stołowej „CERPOL” z siedzibą w Wałbrzychu. W takiej formie LUBIANA działała do 1981 roku, kiedy to przedsiębiorstwo oddzielono od struktur kombinatu, przeobrażając w firmę państwową. Prężne wytwórstwo, rozległa gama oferowanych produktów oraz rosnące doświadczenie zaowocowało przejęciem w 2003 roku ponad 99 procent kapitału akcyjnego Porcelany CHODZIEŻ S.A a parę lat później Zakładów Porcelany ĆMIELÓW, którego udziałów LUBIANA ma na dziś dzień ponad 86 procent. Wśród prezentowanych przez producenta wyrobów porcelanowych znajdują się zarówno dostępne na sztuki, jak i możliwe do nabycia w gotowych zestawach naczynia dekorowane i niedekorowane w tym naczynia na jajka, wazony, filiżanki, kubki, pojemniki do podgrzewania i zapiekania, serwetniki, świeczniki, sosjerki, wazy, przyprawniki oraz spodki. Producent gwarantuje wysoką jakość, precyzję wykonania oraz niebanalny design oferowanych wyrobów.
 • Producent:
  Lubiana
 • Zalecenia:
  do mikrofali, do zmywarki
 • Kolor porcelany:
  czarny
 • Fason:
  Marrakesz
 • Dekoracje:
  K80E
 • Rodzaj porcelany:
  dekorowana

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII