Lubiana Zestaw filiżanek 100 ml ze spodkiem / 2 szt. - 7203 STONE AGE / Baltic - zdjęcie główne

Lubiana

Zestaw filiżanek 100 ml ze spodkiem / 2 szt. - 7203 STONE AGE / Baltic

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 10.09.2021

Cena netto: 64,22 zł

Cena katalogowa brutto: 92,99 zł

Oszczędzasz: 14,00 zł

-6%
83,69 zł 78,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Fason: Stone Age
Zdobienie: 7203 Baltic
Nr katalogowy: 38204ST02720
Opakowanie tekturowe
Zmywarka: nie
Mikrofala: nie

Filiżanki:
- wymiary: 86 x 41 x 56 mm, pojemność - 100 ml, ilość - 2 szt.
Spodki:
- wymiary: 125 x 104 x 19 mm, ilość - 2 szt.

W poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów Lubiana cofnęła się kilka tysięcy lat wstecz - do epoki, w której prym wiódł kamień. Efektem tej podróży w czasie jest fason Stone Age. Ta nowoczesna wariacja na temat białej porcelany nawiązuje formą do natury, pradawnych tradycji rzemieślniczych, kiedy każdy przedmiot był ręcznie wykonany – wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nieco ekstrawagancki charakter, uwydatniony poprzez asymetrię każdego produktu przywodzi na myśl wolność i odwagę. Stone Age doskonale sprawdzi się na stołach pasjonatów oryginalnej porcelany i z pewnością zrobi wrażenie na gościach nowoczesnych hoteli i restauracji.

O marce:

Popularny producent porcelany LUBIANA zaistniał na rynku jako jednozakładowe przedsiębiorstwo we wrześniu 1969 roku. Od tego momentu firma kontynuowała swą działalność, systematycznie rozszerzając wachlarz proponowanych klientom wyrobów. Kilka lat po ugruntowaniu swej pozycji stała się częścią kombinatu przemysłowego Zjednoczone Zakłady Ceramiki Stołowej „CERPOL” z siedzibą w Wałbrzychu. W takiej formie LUBIANA działała do 1981 roku, kiedy to przedsiębiorstwo oddzielono od struktur kombinatu, przeobrażając w firmę państwową. Prężne wytwórstwo, rozległa gama oferowanych produktów oraz rosnące doświadczenie zaowocowało przejęciem w 2003 roku ponad 99 procent kapitału akcyjnego Porcelany CHODZIEŻ S.A a parę lat później Zakładów Porcelany ĆMIELÓW, którego udziałów LUBIANA ma na dziś dzień ponad 86 procent. Wśród prezentowanych przez producenta wyrobów porcelanowych znajdują się zarówno dostępne na sztuki, jak i możliwe do nabycia w gotowych zestawach naczynia dekorowane i niedekorowane w tym naczynia na jajka, wazony, filiżanki, kubki, pojemniki do podgrzewania i zapiekania, serwetniki, świeczniki, sosjerki, wazy, przyprawniki oraz spodki. Producent gwarantuje wysoką jakość, precyzję wykonania oraz niebanalny design oferowanych wyrobów.
 • Producent:
  Lubiana
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Kolor porcelany:
  biały
 • Fason:
  Stone age
 • Dekoracje:
  7203 Baltic
 • Rodzaj porcelany:
  dekorowana
 • Rodzaj filiżanki:
  do espresso