Krosno Glass S.A. Handmade / Karafka 500 ml - BEZBARWNA (1321) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Handmade / Karafka 500 ml - BEZBARWNA (1321)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 02.09.2021

Cena netto: 73,16 zł

Cena katalogowa brutto: 119,99 zł

Oszczędzasz: 30,00 zł

-17%
107,99 zł 89,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Nr artykułu: 09-1321-0500
Opakowanie: pudełko tekturowe  

Karafka z korkiem:
Wymiary: pojemność - 500 ml, średnica otworu – 5,5 cm, średnica dna – 14,5 cm, wysokość bez korka – 23,5 cm, wysokość z korkiem – 27,5 cm, ilość – 1 szt.  

Wyjątkowa karafka z ozdobnym dnem.   Wszystkie produkty galanteryjne są jedyne w swoim rodzaju i przy zakupie kilku sztuk może się okazać że nieznacznie się od siebie różnią. Wynika to z tego, iż technologia ręcznej produkcji oraz ręcznego wybarwiania szkła powodują, że każdy wyrób szklany jest unikalny i niepowtarzalny. Kolorowe Kolekcje krośnieńskie w większości przeznaczone są na rynki zagraniczne. Jesteśmy jednymi z niewielu sklepów posiadających te unikaty, dlatego gorąco zachęcamy do zakupu tych nietuzinkowych kolekcji.

Jednoczenie zaznaczamy, że ilość jest ograniczona i nie ma możliwości domówienia ich

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne
 • Przeznaczenie:
  do nalewek, do wina
 • Kategoria:
  Handmade - wyroby limitowane

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII