Krosno Glass S.A. Handmade / Karafka bez korka 1,00 l - Kolekcja BURSZYNOWA (6221) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Handmade / Karafka bez korka 1,00 l - Kolekcja BURSZYNOWA (6221)

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Karafki

Wydłużony okres oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 04.06.2020

Cena netto: 19,10 zł

Cena katalogowa brutto: 29,00 zł

Oszczędzasz: 5,51 zł

-11%
26,10 zł 23,49 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

INDEX: 09-6221

Oryginalna karafka bursztynowa bez korka  
Wymiary:
Pojemność – 1,00 l, wysokość – 26 cm, średnica otworu – 5,5 cm, średnica dna – 8,8 cm,  ilość – 1 szt.  

Ekskluzywna kolekcja wyrobów szklanych Dostępne tylko u nas unikatowe produkty ze szkła kolorowego posiadają wytworny styl, klasę i elegancję. Obszerny wybór produktów z każdej gamy kolorystycznej idealnie nadaje się do tworzenia oryginalnych kompozycji w każdym miejscu naszego domu. Technologia ręcznej produkcji oraz ręcznego wybarwiania szkła sprawiają, że każdy wyrób jest unikatowy i niepowtarzalny. Dzięki swoim oryginalnym kształtom i wybarwieniom prezentują się doskonale w każdym wnętrzu. Oryginalne kolorowe Kolekcje są przeznaczone tylko na rynki zagraniczne i dlatego dostępne są tylko u nas w sklepie stacjonarnym oraz internetowym.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  kolorowe
 • Przeznaczenie:
  do wina, do wody
 • Kategoria:
  Handmade - wyroby limitowane

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII