Krosno Glass S.A. Salaterka 12 cm / mała - Horizon (5871) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Salaterka 12 cm / mała - Horizon (5871)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 17.08.2020

Cena netto: 65,12 zł

Cena katalogowa brutto: 89,00 zł

Oszczędzasz: 8,90 zł

80,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Horizon
Nr katalogowy: 19-5871-0120
Kolor szkła: biały, zielony
Opakowanie tekturowe

Salaterka / mała:
 ​- średnica - 120 mm, wysokość - 60 mm, ilość - 1 szt.

Ręcznie wykonana kolekcja Horizon o średnicy 12 cm to awangardowa propozycja od KROSNO. Nietypowa, nowoczesna kolorystyka zamknięta w tradycyjnej, geometrycznej formie przyciąga wzrok. Odważne połączenie dwóch kolorów szkła: zieleni na zewnątrz ze stonowaną bielą wewnątrz, doda wiosennego charakteru każdej aranżacji stołu. Salaterka może doskonale posłużyć do serwowania przekąsek i przystawek, takich jak orzechy czy oliwki, ale także słodyczy, cukierków czy ciastek. 

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  kolorowe
 • Kolekcja:
  Horizon

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII