Krosno Glass S.A. Salaterka 28 cm / duża - Horizon (5871) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Salaterka 28 cm / duża - Horizon (5871)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 17.08.2020
dostawa gratis!

Cena netto: 167,56 zł

Cena katalogowa brutto: 229,00 zł

Oszczędzasz: 22,90 zł

206,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Horizon
Nr katalogowy: 19-5871-0280
Kolor szkła: biały, zielony
Opakowanie tekturowe

Salaterka / duża:
 ​- średnica - 280 mm, wysokość - 140 mm, ilość - 1 szt.

Salaterka Horizon to prawdziwy unikat i dowód na niezwykłe umiejętności krośnieńskich hutników. Szaklana salaterka została wykonana z połączonych dwóch rodzajów szkła - wnętrze ze śnieżno białego szkła opalowego, a warstwa zewnętrzna, z przepięknej jasnej zieleni, dając razem przepiękny efekt wizualny. Salaterka o średnicy 28 cm może być wykorzystana także jako patera na owoce, czy jako naczynie na oryginalną kompozycję np. z suszonych kwiatów. Kup dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  kolorowe
 • Kolekcja:
  Horizon

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII