Westmark Nożyce do ziół (1175) - zdjęcie główne

Westmark

Nożyce do ziół (1175)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 28.06.2024

Cena netto: 49,59 zł

Cena katalogowa brutto: 61,00 zł

61,00 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: WESTMARK
Numer katalogowy: 1175 2280
Materiał: stal szlachetna, tworzywo sztuczne ABS  
Nożyczki do ziół: - wymiary: 200 x 80 x 20 mm  

Nożyczki posiadają 5 ostrzy, zapewniających dokładne cięcie wszelkiego rodzaju ziół. Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej, a uchwyty z tworzywa ABS w kolorze zielonym. Do nożyczek dołączony jest grzebień, ułatwiający czyszczenie nożyczek z pozostałości po ziołach.   Nożyczki można myć w zmywarce. Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094117589
  • Producent:
    Westmark
  • Zalecenia:
    do zmywarki

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII