Westmark Obieraczka do warzyw i owoców (1057) - zdjęcie główne

Westmark

Obieraczka do warzyw i owoców (1057)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 11.04.2024

Cena netto: 5,11 zł

Cena katalogowa brutto: 6,99 zł

Oszczędzasz: 0,70 zł

6,29 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: WESTMARK
Numer katalogowy: 1057 2210
Materiał: ostrze - stal węglowa, obudowa - tworzywo sztuczne ABS
Kolor: Biały, czarny, czerwony  

Ważne:
- W trakcie składania zamówienia prosimy o wybranie koloru obieraczki. Informację taką należy wpisać w rubryce „uwagi”.
- W przypadku braku wskazania koloru, dobór będzie przypadkowy.
- W sytuacji niedostępności wybranego  koloru, pracownik działu sprzedaży poinformuje Klienta o tym mailowo lub telefonicznie. 

Obieraczka do warzyw i owoców:
- wymiary: 108 x 65 mm  

Obieraczka do warzyw i owoców wykonana jest z solidnego plastiku, natomiast ostrze wykonane jest ze stali węglowej, dzięki czemu jest ekstremalnie ostre i wytrzymałe. Z boku obieraczki znajduje się zaostrzony róg, który służy do usuwania uszkodzonych części rośliny. Dostępna w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Obieraczkę zaleca się myć ręcznie.  

Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094105715
  • Producent:
    Westmark

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII