Westmark Uniwersalny otwieracz do słoików i butelek (1050 2270) - zdjęcie główne

Westmark

Uniwersalny otwieracz do słoików i butelek (1050 2270)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 10.09.2021

Cena netto: 21,22 zł

Cena katalogowa brutto: 29,00 zł

Oszczędzasz: 2,90 zł

26,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Numer katalogowy: 1050 2270
Materiał: stal nierdzewna

Uniwersalny otwieracz do słoików i butelek 6w1:
- wymiary : 170 x 100 x 15 mm  

Otwieracz służy do otwierania słoików, butelek plastikowych i na kapsel, puszek itp. Gumka umieszczona na otwieraczu sprawia że otwierany pojemnik jest stabilny i nie przesuwa się. Idealny i przydatny w każdej kuchni.

Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094105074
  • Producent:
    Westmark

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII