Bohemia Bomboniera kryształowa 22 cm - WAVE (410953094) - zdjęcie główne

Bohemia

Bomboniera kryształowa 22 cm - WAVE (410953094)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 29.06.2021

Cena netto: 69,51 zł

Cena katalogowa brutto: 94,99 zł

Oszczędzasz: 9,49 zł

85,50 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Linia: Wave
Nr produktu: 410953094
Opakowanie: tekturowe pudełko  

Bomboniera kryształowa:
- średnica - 22 cm, wysokość z pokrywką - 20 cm, ilość – 1 szt.  

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • EAN:
    8593410953094
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    wave