Aktualności

 
Handmade - ręcznie robione kieliszki i szklanki z Krosna

Handmade - ręcznie robione kieliszki i szklanki z Krosna

Zdaniem wielu specjalistów, jedne z najlepszych kieliszków na świecie tworzone są w austriackim miasteczku Kufstein. My jednak mamy nieco inną opinie i w poszukiwaniu najlepszych kieliszków udany się nieco bliżej, a mianowicie do Krosna, gdzie od wielu lat powstają szkło najwyższej jakości.

 

Przeglądając ich ofertę, naszą szczególną uwagę powinniśmy skierować na jedną z ciekawszych kolekcji, mowa o kieliszkach z serii Handmade, prezentującą m.in. niezwykle ekskluzywne kieliszki KROSNO Handmade SAGA idealnie nadające się do likieru, nalewek i sherry. Ich otwarty pęcherz powietrzny w grubym i stabilnym dnie o gustownych i niepowtarzalnych kształtach są arcydziełem ręcznych wyrobów.

 

Dla miłośników trunków rodem z francuskiej Szampanii przygotowane trwałe, grube i wytrzymałe szkło o smukłej nóżce płynnie przechodzącej w czarkę przy zachowaniu idealnych proporcji. To jednak nie wszystkie zalety ekskluzywnych kompletów kieliszków do szampana KROSNO Handmade ROMANCE. Elementy dekoracyjne w postaci „optyku” skręconego zapewniają iście królewski wygląd.

 

W ofercie ręcznie wykonanych produktów znajdziemy także kieliszki do wódki KROSNO Handmade ROLY-POLY ze starannie wyprofilowanym okrągłym dnem, które umożliwia im bujanie się w każdą stronę bez ryzyka rozlania zawartości kieliszków. Ten rodzaj może być również znakomitym pomysłem na oryginalny prezent.

 

Tradycjonalistą przypadnie zapewne do gustu ekskluzywny komplet kieliszków typu shot do wódki KROSNO Handmade MAGNUM. W ich wyglądzie odnajdziemy ponadczasowe wykonanie o pięknej formie wykonanej z grubego szkła i z grubym dnem. Ta propozycja to także nieprzeciętny pomysł na prezent.

 

Na każdy z produktów firmy Szkło-Krosno znajdziemy unikatowy znak jakości wykonany subtelnym grawerem laserowym KROSNO HANDMADE na spodzie wyrobu.

Krosno Glass Sp. z o.o.

Kieliszki do wody 220 ml - HANDMADE Retro / CRACKLE (5769)

149,00 zł

179,10 zł

Krosno Glass Sp. z o.o.

Szklanki 300 ml - HANDMADE Retro / CRACKLE (2632)

96,00 zł

116,10 zł

Krosno Glass Sp. z o.o.

Handmade / Kieliszki do szampana 230 ml - BEZBARWNE (6915)

86,00 zł

103,50 zł