tel.:+48 (17) 87 00 311           ZALOGUJ SIĘ       REJESTRACJA

Aktualności

Idealny prezent na walentynki w Helios Szkło

Idealny prezent na walentynki w Helios Szkło

Nie ma róży bez kolców, podobnie jak nie ma walentynek bez prezentu dla bliskiej ci osoby. Choć na pierwszy rzut oka wydawało by się, że kwiaty są idealnym podarkiem, warto zwrócić uwagę, że nie musi to być jedyny twój prezent. Choć i w tym przypadku Helios Szkło przygotowało dla ciebie formowane ręcznie wazony Face to Face w dwóch wariantach.

 

Czasami dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym, a idealną więź pomiędzy tymi wartościami łączy się w postimpresjonistycznym wykonaniu kubków z porcelany, sygnowanych nazwiskiem Van Gogha. Jeżeli jednak twoja wybranka/wybranek ponad wyszukanym wykończeniem stawia minimalizm, to Helios Szkło przygotował dla ciebie w atrakcyjnej cenie modele Duo ze zdobieniami w kształcie porcelanowego lub złotego serca.

 

Jesteście miłośnikami porannej kawy i popołudniowych herbat, a czas spędzony razem to wasza idealna pora dnia? Spróbuj zaskoczyć swoją drugą połówkę z pomocą Vialli Design i ich uniwersalnych filiżanek, których efektowny design to czystą przyjemność spożywania.

 

Wielu z nas nie wyobraża sobie porannej kawy, bez małego co nieco, dlatego oferta kubka ze spodkiem od Lubiany może okazać się niezwykle przydatna (w ofercie również kubek bez spodka), a herbata podana w zestawie z podgrzewaczem może przedłużyć wasze wspólne, niezapomniane rozmowy.

 

Walentynkowa oferta Helios Szkło nie zapomina również o smakoszach wina i szampana. Wiemy doskonale, że jakość smaku jest zależna od formy podania, dlatego też przygotowaliśmy ofertę subtelnie wykończonych kompletów do wina Harmony oraz kieliszków do szampana wykonanych przez Krosno Glass.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili, sprawdź naszą ofertę i zaskocz swoją walentynkę. Czas mija niesamowicie szybko, spraw by dzień 14 lutego nie zaskoczył ciebie!

 

Zobacz Nasze propozycje na Prezent

Krosno Glass Sp. z o.o.

Komplet do wina 1+2 - HARMONY (KP-0895)

64,81 zł

 

Krosno Glass Sp. z o.o.

Wazon gładki 27,5 cm - HANDMADE Modern / Face to Face (2909)

79,00 zł

89,10 zł

Lubiana

Kubek 300 ml - 4339 MOVING

10,16 zł

 

Krosno Glass Sp. z o.o.

Szklanki 280 ml - KROSNO Lux / FADO (9856)

85,51 zł