EMSA Bidon 400 ml - PIRATE - zdjęcie główne

EMSA

Bidon 400 ml - PIRATE

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 04.06.2020

Cena netto: 30,74 zł

Cena katalogowa brutto: 42,00 zł

Oszczędzasz: 4,19 zł

37,81 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: EMSA 
Nazwa artykułu: PIRATE
Numer artykułu: 514392
Materiał: Aluminium najwyższej jakości
Zmywarka: pokrywka nadaje się do mycia w zmywarkach  

BIDON dla dzieci i nastolatków PIRATE
Wymiary: pojemność – 400 ml, wysokość – 18 cm, średnica dna – 6,5 cm , ilość – 1 szt.  

Bidon wykonany jest z aluminium najwyższej jakości, które jest bardzo lekkie i wytrzymałe. Posiada ważne cechy, niezbędne dla bezpiecznego i higienicznego korzystania podczas długich spacerów czy w podróży:
BIDON jest:
1.W pełni HIGIENICZNY: - na zewnętrznym gwincie nie zbiera się płyn, - otwieranie ustnika odbywa się przez wgłębienie uchwytowe.
2. W 100% SZCZELNY: - płyny nie wyciekną na zewnątrz.
3. W 100 % BEZPIECZNY: - powłoka wewnętrzna jest odporna na działanie kwasów owoców, - wolny od BPA (organiczny szkodliwy dla zdrowia, związek chemiczny, stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), - gdy bidon jest otwarty, nakrętka nie daje się zakręcić - czerwone oznaczenie wskazuje stan otwarcia.
4. PRAKTYCZNY: - z miejscem do podpisania.

O marce:

Niemiecki producent EMSA to lider na rynku nowoczesnych, praktycznych artykułów gospodarstwa domowego. Pierwsze wyroby znanej marki powstały w roku 1949. Przywiązanie do tradycji zręcznie zestawione z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań to znak szczególny produktów EMSA. Innowacyjne materiały, skrupulatna a wręcz kunsztowna praca wysoce wykwalifikowanych specjalistów oraz zastosowanie przyjaznych dla środowiska i ludzkiego zdrowia tworzyw owocują wypuszczaniem na rynek coraz to nowszych kompletów użytecznych, a zarazem i wyjątkowo dekoracyjnych naczyń gwarantujących komfort i praktyczność codziennego zastosowania. Wszelkie oferowane przez EMSA produkty są poddawane rygorystycznej kontroli jakości, co przesądza o najlepszych standardach prezentowanych wyrobów. EMSA proponuje zarówno standardowe akcesoria kuchenne idealnie dopełniające estetykę wyglądu każdego stołu, jak także solidne naczynia stworzone specjalnie dla najmłodszych. Nowoczesne, kolorowe bidony dostępne w atrakcyjnych cenach oraz praktyczne a zarazem poręczne sztućce i talerzyki wykonywane są z zastosowaniem materiałów wolnych od szkodliwych substancji. Wszystkie nadają się do mycia w zmywarce. Dodatkowym ich atutem okazuje się lekkość, niepodatność na uszkodzenia oraz wytrzymałość i szczelność.
  • EAN:
    4009049375625
  • Producent:
    EMSA