tel.:+48 (17) 87 00 311           ZALOGUJ SIĘ       REJESTRACJA

Dodatki

Gerlach Sekator dwuręczny kowadełkowy do gałęzi (504M) - zdjęcie główne Gerlach Sekator dwuręczny kowadełkowy do gałęzi (504M)  - zdjęcie duże 1

OPIS

Producent: Gerlach
Nr produktu: 504 M
EAN: 5901035502000

Wygodny sekatok kowadełkowy dwuręczny:
Sekatory kowadełkowe dwuręczne marki Gerlach to niezawodne i poręczne narzędzie pomocne w cięciu gałęzi na różnych wysokościach, gdzie potrzebne jest włożenie dużej siły w przycięcie drzewa. Narzędzia Gerlach zdecydowanie pomogą w wykonywaniu tego trudnego zadania, gwarantując komfort oraz bezpieczeństwo przy każdym ruchu sekatora.

Szczegółowy opis:
- Sekatory kowadełkowe służą do przycinania suchych, zdrewniałych roślin, które posiadają grube gałęzie oraz konary. Sekatory doskonale sprawdzą się podczas cięcia drzew i krzewów owocowych, iglastych i liściastych.
- Sekatory wyposażone zostały w ostrze kowadełkowe, które składa się z ostrza tnącego oraz stalnicy, czyli metalowego elementu, do którego dociskamy ostrze i które ma za zadanie pochłaniać wytworzoną siłę, gwarantując wygodniejsze i mniej męczące cięcie.
- Sekatory Gerlach wykonane zostały ze stali niedrzewnej CrMoV, która jest niezwykle wytrzymałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Dodatkowo zapewnia wyjątkową ostrość przez wiele lat użytkowania.
- Ostrze posiada dodatkową warstwę z powłoką PTFE, minimalizującą tarcie podczas cięcia.
- Sekatory zostały również wyposażone w mechanizm Steel Gear pozwalający na cięcie grubych gałęzi, zwiększając siłę cięcia i ograniczając wysiłek podczas pracy.
- W zmniejszeniu wysiłku pomaga również rękojeść sekatora wykonana z aluminium, dzięki czemu narzędzie jest lekkie.
- Uchwyty typu Soft Touch gwarantują bezpieczeństwo oraz lepszą przyczepność rękojeści.

DOSTAWA 24H

Gerlach

Sekator dwuręczny kowadełkowy do gałęzi (504M)

101,16 zł

Cena netto: 82,24 zł

Cena katalogowa brutto: 119,00 zł

Oszczędzasz: 17,84 zł

produkt: Dostępny

gwarancja: 24 mies.

aktualizowany: 20.08.2019

Certyfikat

PARAMETRY

  • Producent: Gerlach

 

 

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Produkty z kategorii