Gerlach Sekator dwuręczny nożycowy do gałęzi (504M) - zdjęcie główne

Gerlach

Sekator dwuręczny nożycowy do gałęzi (504M)

Produkt dostępny tyko w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: Germach
Nr produktu: 504M
EAN: 5901035501997

Precyzyjny sekator dwuręczny nożycowy:
Narzędzia Gerlach z pewnością pomogą w codziennych pracach w ogrodzie. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby nawet wielogodzinna pielęgnacja roślin była przyjemna i dawała wiele satysfakcji. Przy przycinaniu gałęzi i konarów warto sięgnąć po sekator nożycowy dwuręczny – niezwykle precyzyjne i niezawodne narzędzie dla każdego ogrodnika.

Opis szczegółowy:
Sekatory nożycowe przydadzą są do ścinania świeżych, dużych gałęzi oraz konarów krzewów oraz drzew iglastych, liściastych, owocowych.
Sekatory Gerlach wykonane zostały ze stali niedrzewnej CrMoV, która jest niezwykle wytrzymałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Dodatkowo zapewnia wyjątkową ostrość przez wiele lat użytkowania.
Ostrze posiada dodatkową warstwę z powłoką PTFE, minimalizującą tarcie podczas cięcia.
Sekatory nożycowe Gerlach poradzą sobie bez trudu z każdym typem drewna, dzięki mechanizmowi Steel Gear, który pozwala na cięcie grubych gałęzi, zwiększając siłę cięcia i ograniczając wysiłek podczas pracy.
W zmniejszeniu wysiłku pomaga również rękojeść sekatora wykonana z aluminium, dzięki czemu narzędzie jest lekkie – praca z narzędziem nie męczy szybko dłoni.
Antypoślizgowe uchwyty typu Soft Touch gwarantują bezpieczeństwo oraz lepszą przyczepność rękojeści.

  • EAN:
    5901035501997
  • Producent:
    Gerlach

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII