Peugeot Młynek do soli - NANCY (18 cm) - zdjęcie główne

Peugeot

Młynek do soli - NANCY (18 cm)

Dostępny
Gwarancja: Dożywotnia
Aktualizowany: 06.08.2020

Cena netto: 107,10 zł

Cena katalogowa brutto: 146,37 zł

Oszczędzasz: 14,64 zł

131,73 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Model: NANCY (młynek do soli)
Wysokość: 18 cm
Nr katalogowy: PG-900818-SM
Materiał: stal nierdzewna, akryl
Mechanizm mielący: tradycyjny
GWARANCJA na mechanizm: wieczysta

Młynki NANCY wykonane są ze stali nierdzewnej i przezroczystego akrylu, dzięki któremu możemy obserwować proces mielenia oraz kontrolować poziom ziaren. W młynku według producenta mieści się 44g soli. Młynki Nancy są łatwe i wygodne w użyciu, dzięki swojej klasycznej formie mogą śmiało zastąpić tradycyjną solniczkę i pieprzniczkę.
Młynek został wyposażony w tradycyjny mechanizm mielenia, a znajdujące się na górze młynka stalowe pokrętełko, umożliwia delikatną regulację grubości mielenia ziarna.

PEUGEOT to marka znana od wielu dziesięcioleci nie tylko fanom motoryzacji, ale także smakoszom i szefom kuchni na całym świecie, oferując profesjonalne młynki do zastosowania w kuchni.
Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością - dlatego właśnie firma Peugeot udziela na niego pełnej dożywotniej gwarancji. Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej potrawy.

 

 • EAN:
  4006950014018
 • Producent:
  Peugeot
 • Model:
  nancy
 • Przeznaczenie:
  do soli

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII