Strona główna
/
Kryształ
/
Owocarki
/
Bohemia
/
Misa kryształowa 32,5 cm - QUADRO (CZ631077)
Bohemia Misa kryształowa 32,5 cm - QUADRO (CZ631077) - zdjęcie główne

Bohemia

Misa kryształowa 32,5 cm - QUADRO (CZ631077)

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Owocarki

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 12 mies.
Aktualizowany: 19.09.2022

Cena netto: 80,48 zł

Cena katalogowa brutto: 109,99 zł

Oszczędzasz: 11,00 zł

98,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: BOHEMIA
Linia: QUADRO
Index: CZ631077
Opakowanie: tekturowe pudełko  

Misa kryształowa:
- przekątna – 32,5 cm, długość boku – 23,5 cm, wysokość – 14,5 cm, ilość  – 1 szt.

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu kryształu dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.
 

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    quadro

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII