Strona główna
/
Porcelana
/
Spodki
/
Bolesławiec
/
149AR / Spodek 16 cm - GU-836
Bolesławiec 149AR / Spodek 16 cm - GU-836 - zdjęcie główne

Bolesławiec

149AR / Spodek 16 cm - GU-836

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 12.07.2024

Cena netto: 58,46 zł

Cena katalogowa brutto: 79,89 zł

Oszczędzasz: 7,98 zł

71,91 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: Zakłady Ceramiczne Bolesławiec Sp. z o.o.
Numer zdobienia: 149Art
Kod produktu: GU836-149Art
Można myć w zmywarce

Spodek:
- średnica – 16 cm, ilość - 1 szt.
Pasująca Filiżanka: GU775-149Art  

​Ważne! W przypadku braku towaru w magazynie czas realizacji zamówienia będzie uzgodniony indywidualnie.
Posiadamy szeroką gamę produktów ceramicznych firmy Bolesławiec sp. z o.o. które nie są widoczne w naszym e-sklepie. Zapytania prosimy kierować mailowo lub telefonicznie.  

O marce:

Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC to gwarancja niezawodności, trwałości oraz solidności akcesoriów kuchennych, wśród których dostępne są między innymi kubki, filiżanki, talerze, talerzyki, miski, salaterki, czarki, wazony, dzbanki a nawet elementy aranżacji wnętrz takie jak stylowa plastyka figuralna czy niebanalne wzornictwem, ozdobne wazony oraz designerskie zegary. Szeroką gamę produktów dopełniają też praktyczne pojemniki, deski do krojenia, chlebaki czy wiele innych przydatnych na co dzień produktów. Wszelkie wyroby produkowane są w oparciu o ekologiczne rozwiązania zakładające wykorzystanie wyłącznie nieszkodliwych tworzyw i niezagrażających zdrowiu oraz środowisku substancji stosowanych do wytwórstwa mas i szkliw. Znajdujące się w ofercie naczynia nadają się do trzymania w lodówkach, zastosowania w kuchenkach mikrofalowych oraz mycia w zmywarkach.
  • Producent:
    Bolesławiec
  • Zalecenia:
    do mikrofali, do zmywarki
  • Dekoracja:
    149AR

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII