Gurallar ArtCraft Salaterka 17 cm / kpl. 2 szt. - VIRA (vir281) - zdjęcie główne

Gurallar ArtCraft

Salaterka 17 cm / kpl. 2 szt. - VIRA (vir281)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 09.08.2023

Cena netto: 33,65 zł

Cena katalogowa brutto: 45,99 zł

Oszczędzasz: 4,60 zł

41,39 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: Gurallar ArtCraft
Linia: VIRA (vir281)
Sposób wykonania: szkło automatycznie formowane  

Salaterka:
- średnica – 170 mm, wysokość – 80 mm, ilość –2 szt.

Ze względu na swoją trwałość i odporność na uszkodzenia, tureckie szkło ArtCraft skierowane jest głównie do gastronomii. Ciekawe wzornictwo i oryginalne formy z pewnością zaciekawią niejedną gospodynię i sprawdzą się w niejednej kuchni. Grube szkło sodowe z którego wykonane są artykuły szklane ArtCraft, będą cieszyć swoją niezawodnością przez długi czas. Wszystkie naczynia nadają się do mycia w zmywarkach.

O marce:

Gurallar ArtCraft to jedna z bardziej znanych marek specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości wyrobów szklanych przeznaczonych głównie do użytku gastronomicznego. Solidne, bardzo trwałe, bowiem wykonywane z wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne szkła sodowego naczynia odznaczają się praktycznością użytkowania. Estetyczne zestawy szklane tworzą m.in. stylowe kieliszki oraz eleganckie szklanki. Wszelkie produkowane przez turecką firmę wyroby nadają się do mycia w zmywarkach. W ofercie dodatkowo niebanalne designem salaterki oraz pucharki do lodów.
 • Producent:
  Gurallar ArtCraft
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Linia:
  vira
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane automatycznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII