Słoiki 850 ml - WECK Mold (WE-743-100)
Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Słoiki
** najniższa cena całkowita z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny
Producent: Weck
Linia: Mold
Nr katalogowy: WE-743-100
Opakowanie zbiorcze / cena za 6 szt.
Słoik Mold:
- pojemność – 850 ml, średnica – 100 mm, wysokość – 147 mm, ilość – 6 szt.
Parametry
- EAN:5908284706357
- Producent:Weck
- Linia Weck:Mold
POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII
Weck
Słoiki z pokrywką, uszczelką i 2 zapinkami / 100 ml - WECK Deli (WE-757-40PUZ)
Weck
Pokrywka do słoików i butelek 40 mm / 5 szt.- WECK Keep Fresh (WE-K40)