Strona główna
/
Dodatki
/
Pokrywki
/
GreenPan
/
Pokrywka szklana ze stalową rączką 26 cm
GreenPan Pokrywka szklana ze stalową rączką 26 cm - zdjęcie główne

GreenPan

Pokrywka szklana ze stalową rączką 26 cm

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Pokrywki

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 14.06.2022

Cena netto: 43,17 zł

Cena katalogowa brutto: 59,00 zł

Oszczędzasz: 5,90 zł

53,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: GreenPan  
Opis: Szklana pokrywka ze stalową rączką o średnicy 26 cm, idealnie pasuje do patelni z serii Stockholm o odpowiedniej średnicy.  

Dobrze dopasowane pokrywki nie tylko pozwalają uniknąć rozprysku oleju lub tłuszczu, ale zatrzymują ciepło oraz płyn w garnku lub na patelni. Pozwala to zachować aromat oraz oszczędzić energię. Szklane pokrywki sprawdzają się doskonale. Pozwalają śledzić proces gotowania bez konieczności zdejmowania pokrywki. Uchwyty ze stali nierdzewnej również wytrzymują temperaturę powstającą w piekarniku. Zaprojektowane są tak, by zmniejszyć przepływ ciepła, jednak dla bezpieczeństwa zaleca się stosowanie rękawic kuchennych. Szklane pokrywki wytrzymują temperaturę nawet do 2200C.

O marce:

Międzynarodowy wytwórca wysokiej jakości akcesoriów kuchennych GreenPan to renomowana firma proponująca solidne zestawy sprzętu gastronomicznego. Niezawodność oferowanych wyrobów, uwzględnienie w ich wytwórstwie innowacyjnych rozwiązań technologicznych a także precyzja i estetyka designu sprawiły, że GreenPan stanowi lidera w swej dziedzinie, systematycznie wypuszczając nowoczesne produkty najlepszych standardów. Wszelkie proponowane wyroby GreenPan są wolne od PTFE oraz PFOA. Do ich wytwórstwa stosowane są pionierskie metody takie jak chociażby bezpieczna powłoka Thermolon TM. W ofercie m.in. trwałe, praktyczne oraz funkcjonalne patelnie oraz pokrywki. GreenPan prężnie działa w ponad 80 krajach, posiadając jednocześnie kilka placówek biurowych rozsianych po całym świecie.
  • Producent:
    GreenPan
  • Zalecenia:
    do zmywarki

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII